Automotive

2012-03-21

Rozwiązania dla globalnych klientów branży motoryzacyjnej


  • Usługa Component Logistics optymalizuje dostawy materiałów, zanim dotrą one do fabryki
  • Usługa Service Parts Logistics obejmuje dystrybucję części zamiennych do dealerów
  • Usługa Inbound Transport Logistics dotyczy napływu komponentów i części zamiennych od dostawców
  • Usługa Materials Management to wszystkie czynności związane z pozyskiwaniem materiałów oraz dostępnością zapasów do produkcji wyrobów gotowych,
  • Pełny outsourcing, włącznie z przeniesieniem załogi, sfinansowaniem infrastruktury i optymalizacją działalności

DHL opracowuje całe łańcuchy dostaw w branży motoryzacyjnej oraz zarządza nimi: od dostaw do montowni po dystrybucję części zamiennych. Na podstawie konsultacji i analiz badamy strategię i oceniamy logistyczne konsekwencje różnych opcji biznesowych, aby przedstawić optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Aby zapewnić sobie maksymalną elastyczność oraz szybkość działania, mogą Państwo wybrać outsourcing całej logistyki, łącznie z centrami dystrybucyjnymi, transportem, zapleczem, zarządzaniem łańcuchem dostaw i obsługą posprzedażną do DHL.
Globalne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej z uwzględnieniem pilnych napraw, prototypów, części zamiennych o znaczeniu strategicznym, materiałów niebezpiecznych, produkcji na czas (JIT) i dystrybucji bezpośredniej.

DHL ma duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej i dostosowuje sprawdzone rozwiązania do indywidualnych potrzeb klientów, na każdym etapie łańcucha dostaw. Wszystkie funkcje są zharmonizowane w celu zapewnienia pełnej przejrzystości. Klient kontroluje system i może monitorować postępy w każdej chwili.


Więcej informacji uzyskacie Państwo, kontaktując się z DHL Global Forwarding.

 

wróć do spisu